سرطان و خیالبافی (اوتیسم): مرگهای مرموز پزشکانی که آلترناتیو برای درمانهای واقعی توصیه کردند ولی مورد تأیید اداره کل غذا و داروی ایالات متحده قرار نگرفتند

توسط جان پی. تامس، تحقیقات جهانی، ۲۱ فوریه ۲۰۱۸ – اخبار تأثیرات بهداشتی
این مقاله ابتدا در تاریخ ۳۱ ژانویه ۲۰۱۵ منتشر شد.
چگونه اوتیسم و سرطان بهم ارتباط دارند؟ دو متخصص شناخته شده بین المللی ممکن است جان خود را از دست داده باشند، زیرا آنها در مورد ارتباط بین این دو بیماری اطلاعات بسیاری داشتند.
دکتر جفری براَداستریت، متخصص الترناتیو برای بیماری اوتیسم و د کتر نیکلاس گونزالس، متخصص آلترناتیو برای بیماری سرطان، حقیقت را کشف کردند و مایل به خروج از مدل استاندارد پزشکی آلوپاتیک (روش معمولی وارد کردن شرط متفاوت که ناشی از علت مرض نیست) به منظور درمان سرطان و آوتیسم شدند. آنها از پیشگامان در زمینه های سرطان و آوتیسم بودند و هر دو به دلیل درمان های موفقیت آمیز بیماران مبتلا به بیماری سرطان و آوتیسم که درد و رنج می کشیدند، اخیرا به بطور مرموزی در گذشتند.
مرگ دکتر براَداستریت
در روز ۱۹ ژوئن ۲۰۱۵ ، براساس گزارشی داده شد که ، پس از هجوم عوامل اداره کل غذا و دارو (اف دی ای) ایالات متحده و مأموران اجرای قانون ایالت جورجیا به کلینیک، به ضرب گلوله در قفسه سینه، خود از پای درآورد. ۳ روز قبل از مرگ او، مأموران، یک حکم بازرسی را برای جمع آوری اطلاعات در مورد استفاده از جی سی ام ای اف (۱) که برای بیماران مبتلا به آوتیسم در کلینیک خود انجام می داد، به اجرا درآوردند. (۱ )
استفاده از جی سی ام ای اف، بر روی انسان نوید بسیاری در درمان بیماریهای مختلف از جمله، سرطان، آوتیسم، خستگی مزمن و احتمالاً پارکینسون (بیماری رعشه) را می دهد. از سال ۱۹۰۱ ، ۵۹ مقاله پژوهشی در مورد جی سی ام ای اف منتشر شده است، که ۲۰ مورد از این پژوهش ها مربوط به درمان سرطان است (۲ ). ۴۶ مورد از این مقاله ها را می توان از طریق وب سایت جی سی ام ای اف مشاهده کرد. (۳)
هنگامیکه مأمورین کل اداره غذا و دارو ایالات متحده و مأمورین اجرای قانون محلی ایالت جورجیا به کلینیک دکتر براداستریت هجوم آوردند، آنها دستورالعمل خاصی داشتند – آنها در پی همه چیز مربوط به جی سی ام ای اف بودند. در بخشی از حکم بازرسی نشان می دهد که مأمورین باید تمام اطلاعات در مورد جی سی ام ای اف، جی سی گلوبولین و/ یا هر گونه محصولات دیگر یا ماده تشکیل دهنده وابسته به آنها که داروهای غلط را تشکیل می دهند را تحت قانون دولتی غذا، دارو و لوازم آرایش تصاحب کنند.
آنها برای جمع آوری تمام پرونده ها، در هر فرم، که در ارتباط با استفاده از جی سی ام ای اف هستند بودند. این شامل سوابق بیمار نیز بود.
جی سی ام ای اف یک ماده تولید شده در بدن انسان است
جی سی ام ای اف، یک دارو نیست، بلکه یک ماده طبیعی که در بدن انسان تولید می شود. جی سی ام ای اف در اروپا تولید می شد و دکتر براداستریت از آن برای بیمارانش استفاده می کرد. او از آزمایشات مربوط به مشاهده و درمان بیماران واقعی استفاده می کرد که نتایج آن در مجلات علمی پزشکی منتشر شد. (۴ )
تحقیقات پزشکی علمی نیز بر روی جی سی ام ای اف، برای درمان سرطان های انتهائی انجام می گرفت. نتایج بسیار امیدوار کننده ای داشت. (۵ )
مرگ دکتر گونزالس
در روز ۲۱ ژوئیه ۲۰۱۵ ، دکتر گونزالس فوت کرد. علت مرگ به عنوان یک حمله قلبی مشخص شد. تا زمان نگارش این مقاله، هنوز خبری از انتشار کالبد شکافی نیست. گزارش داده شده بود که او در سلامتی کامل به سر می برد. (۶ ، ۷ )
آیا یک مرد سالم که می داند چگونه یک رژیم غذائی برای جلو گیری، معکوس کردن و در مان بیماری مورد استفاده قرار می گیرد، کسی باشد که احتمالا حمله قلبی داشته باشد؟ آیا حمله قلبی او تنها یک رخداد طبیعی بود؟ یا می توانست توسط یک مداخله خارجی انجام گیرد؟
در سال ۱۹۷۵ اظهاریه مستند ی در کنگره آمریکا نشان داد که یک سلاحی بوجود آمده که بدون اطلاع خود قربانی، شلیکی به سمت قربانی صورت می گیرد که یک ماده تقریبا غیر قابل کشف در بدن ایجاد می کند که باعث حمله قلبی می شود. قربانی بدون گواهی شاهد و بدون خون ریزی طبیعی کشته می شود. (۸ ) چقدر سلاح های پیچیده تر در ۴۰ سال گذشته از تاریخ آن شهادت توسعه داده شده است؟ آیا راه های جدیدی برای سکوت دائمی دکترها وجود دارد که تنها خارج از طب سنتی ایستاده اند و مقاومت می کنند و در مورد حقایقی که می بینند آرام نخواهند ماند؟
آیا علل مرگ برای این دو پزشک بسیار معروف و مستقل تصادفی هستند؟ آیا به ما حقیقت را گفته اند؟ آیا بین تحقیقات و مرگ آنها ارتباط وجود دارد؟ آیا تحقیق آنها در مورد ایجاد یک سوراخ بزرگ در کسب و کار درمان سرطان و کسب و کار واکسن ایجاد نیست؟ بیآئید نگاهی دقیق تر به جی سی ام ای اف (۱ ) بیاندازیم.
قدرت جی سی ام ای اف برای در مان بیماریهای مدرن
چه می شد اگر درمان ساده ای وجود داشت که می توانست انواع سرطان ها را بدون رادیایشن، شیمی درمانی، یا جراحی معالجه کند؟ چه می شد اگر ماده طبیعی بدون حق ثبت اختراع که در بدن انسان و توسط خود انسان تولید شده که می تواند سیستم ایمنی را به درجه ای از تقویت برساند که بدون عوارض جانبی سرطان را از بدن انسان خارج کند؟ چه می شد اگر ماده ای بتوان به کودکان مبتلا به آوتیسم داد و ۸۵٪ آنها بهبود در آوتیسم را تجربه کنند و بسیاری از آنها بطور کامل در مان شوند؟ آیا این واقعه نمی تواند شگفت انگیز باشد؟
اکثر مردم چنین فکر می کنند، اما بسیاری از شرکت های بزرگ وجود دارند که چنین واقعه ای را به عنوان یک تهدید بزرگ برای موفقیت مالی خود می بینند. این می تواند تهدیدی جدی برای صنعت درمان سرطان، صنعت تولید داروهای سرطان و صنعت تولید واکسن باشد.
بسیاری معتقدند که آن ماده وجود دارد و جی سی ام ای اف نامیده می شود. نام های فنی آن عبارتند از « عامل فعال کننده مؤلفه خاص گروه ماکروفاژ » (۲ ) یا « عامل فعال کننده پروتئین ماکروفاژ ویتامین دی » (۳ ) این دارو یک معجزه نیست – این به سادگی بخشی از سیستم ایمنی بدن انسان است. بطوریکه گزارش داده شده، جی سی ام ای اف سلول های خاصی به نام مکروفاژها را در بدن انسان فعال می کنند که توانائی تخریب سلول های سرطانی و ویروس ها را دارند. هم چنین به طوری که گزارش داده شده است، جی سی ام ای اف توانائی درمان کامل اغلب بیماری های آوتیسم را دارد. جی سی ام ای اف ارتباط مستقیمی بین سرطان و آوتیسم دارد.
ناگَالس (۴ ) مانع قدرت جی سی ام ای اف برای مبارزه با سرطان و آوتیسم می شود. ناگالس توسط تمام سلول پروتئینی به نام ناگالس مانع می شد توانائی جی سی ام ای اف برای انجام وظیفه عادی خود را می توان با حضور ( ۹) بارساخته شده است و غیره – ، هرپس، ویروس اپستیننزا(اچ آی وی، هپاتیت بی، هپاتیت سی، آنفلو های سرطانی و ویروس ها هنگامی که یک فرد مبتلا به سرطان یا عفونت ویروسی ست، میزان ناگالس افزایش می یابد و می تواند برای اندازه گیری میزان سرطان و فعالیت ویروسی در بدن انسان تشخیص داده شود. (۱۰ )
ناگالس تولید جی سی ام ای اف را مسدود می کند، بنابراین از سیستم ایمنی بدن برای انجام کار خود جلوگیری می کند. ماکروفاژها هنوز در بدن وجود دارند، اما ناگالس مانع از بیدار شدن و فعال شدن ماکروفاژها می شود. این بدان معنی است که عفونت های سرطانی و ویروسی می توانند بدون هیچ گونه کنترلی رشد کنند، در حالیکه ماکروفاژها در خوابند.(۱۱ )
ناگالس و آوتیسم
ما هم چنین می دانیم که میزان ناگالس در کودکان مبتلا به آوتیسم افزایش می یابد. چیزی که اینجا جالب است این است که این کودکان عفونت ویروسی سرطانی یا هر نوع ویروس تهدید کننده ندارند. در مورد آنها میزان ناگالس افزایش یافته و بطور مستقیم با علائم طیف آتیسم مرتبط است. نتیجه سرکوب ایمنی ناگالس ناشی از اختلالات گوارشی، اضافه بار حسی و انواع مختلف اختلالات پردازش در مغز است. سطح بالای ناگالس مربوط است با سطوح بالاتری از علائم مرض آوتیسم.
برخی از کودکان مبتلا به آوتیسم دارای بارهای ویروسی بالا در سیستم گوارش هستند که می تواند وجود ناگالس بالا را توضیح دهد. اما، این همیشه به این صورت نیست. اگر کودکان مبتلا به آوتیسم عفونت های سرطانی یا ویروسی ندارند، پس چه منبعی میزان ناگالس در بدن آنها را بالا می برد؟ اگر ناگالس در سلول های سرطانی یا ویروس ها در بدن آنها ساخته نشده، پس چگونه وارد بدن نوزادان و کودکان جوان شده؟
آیا ناگالس یک عنصری در واکسن است؟
براساس گزارش یک آگاهی دهنده که مایل است به دلیل ایمنی، شخص ناشناس باقی بماند، دکتر براداستریت و دیگر محققان پزشکی متناوب دریافتند که ناگالس در بدن افرادی یافت می شود که واکسن زده اند. دکتر براداستریت متوجه شده که افراد واکنش های مختلفی نسبت به ناگالس دارند و درصد کوچکی از مردم محو سیستم ایمنی بدن خود را تجربه نمی کنند. معهذا، برای اکثریت، بطرز خطرناکی سرکوب ایمنی سیستم ایمنی بدن وجود دارد، که درب را بسوی سرطان و آویسم باز می کند.( ۱۲)
آیا این پزشکان در (شرف) آستانه ی آشکار کردن حقیقت در مورد جی سی ام ای اف و ناگالس بودند؟
آیا دکتر براداستریت و دکتر گونزالس در شُرف توضیح علل کلیدی و اصلی ابتلا به سرطان و آوتیسم که همانا وجود ناگالس در بدن انسان، به عموم بودند، که به عنوان واکسن در بدن افراد تزریق می شود؟ (۱۳ ) آیا ممکن است کسانی که ادعا می کنند که از امراض عفونی جلوگیری می کنند، در واقع سرطان و آوتیسم را ایجاد می کنند؟ ما احتمالا هرگز در مورد برنامه های آنها به منظورروشن کردن اطلاعات انها هرگز نخواهیم دانست – ما فقط می توانیم در تعجب و شگفت زدگی باشیم!
آیا دکتر براداستریت به راحتی از آنچه که دولت ایالات متحده با هجوم به کلینیک وی دستبرد زده بود، در اثر ناراحتی و افسردگی دست به خود کشی زد؟ آیا او فقط یک فریب بود که گوش والدین کودکان مبتلا به آویتسم را می برید، هم چنانکه در رسانه های اصلی پیشنهاد شد؟ آیا واقعاً هم چنانکه بعضی ها اقامه می کنند، بچه ها را کشت؟ (۱۴ )
دکتر براداستریت درحال طرح ریزی برای اطلاع رسانی عموم در باره جی سی ام اف بود
دکتر براداستریت در کنفرانس آوتیسم در ماه مه سال ۲۰۱۵ سخنرانی کرد. او در مورد جی سی ام اف در پایان سخنرانی طولانی خود صحبت کرد. او از این واقعیت خبر داد که او در مورد این درمان که در آینده نزدیک منتشر خواهد شد، اطلاعیه های مهمی در آینده منتشر خواهد شد. به هر حال هرچه که این اطلاعیه ها می بایست باشند، عمر او به اندازه کافی برای انتشار دوام نیاورد.
در طی ارائه سخنرانی اش، دکتر براداستریت مقدمه ای در مورد درمان های گزارش شده توسط کلینیک خود ارائه داد و توضیحی در مورد چگونگی بازگرداندن سلامتی طبیعی به کودکان مبتلا به آوتیسم داد.
او بطور خاص اظهار داشت:
محصولات جی سی ام ای اف روی مسیرآندوکانابینوئید (۵ ) تأثیر می گذارد. جی سی ام ای افُ یکی از قوی ترین ابزارهائی ست که تا کنون برای آوتیسم استفاده شده است. چند نفر از شما پاسخ گو به جی سی ام ای اف بودید و فکر می کردید شگفت انگیز است؟ چند نفر از شما واقعاْ خسته و دلگیر شده اید که دیگردر دسترس شما نیست؟ من کمی خبر در این مورد دارم که بزودی منتشر می یابد. (۱۵)
ممکن است بخواهید به دکتر براداستریت گوش کنید که فعالیتهای کلینیکی خود را توصیف می کند. این سخنرانی یک ماه قبل از مرگش ضبط شد. آیا با گوش دادن به سخنرانی او می توان چنین استنباط کرد که او تحت فشار اداره کل غذا و داروی ایالات متحده فرو بریزد؟
در مورد مرگ مشکوک دیگر پزشکان چه؟
گزارشات مختلف از فلوریدا و دیگر ایالات روشن می سازند که تعدادی از پزشکان متناوب مرده یافته شده اند و یا بدون ردی از آنها از دست رفته اند. این حوادث در طی ماهی رخ داد که مرگ دکتر برادستریت و دکتر گونزالس را از ۱۹ ژوئن تا ۲۱ ژوئیه جدا کرد. (۱۶ )
وب سایت های اطلاعات غلط و جاسوسی هم اکنون ظاهر شدند و شروع به مجسم کردن این دروغ ها در ذهن خوانندگان کردند که تمام این اتفاقات تصادفی بوده و مرگ این ۹ دکتر هیچ ارتباطی با کار آنها نداشته. این رسانه ها اصرار می ورزند که این حوادث مربوط بهم نیستند.
اطلاعات موجود در مورد مرگ و میر های دیگر محدود است. این شرایط برای قضاوت کردن مشکل است، زیرا اطلاعات مربوط به کار این پزشکان، یا مرگ و یا ناپدید شدن آنها ناقص و عاری از جزئیات می باشد.
بهرحال، یک واقعیت صحت دارد: این حوادث تصویری را در ذهن مهیا کنند گان مراقبت های بهداشتی متناوب و بیماران آنها ایجاد می کند که ما را وارد عصر جدیدی از نگرانی می کند، جائی که مرگ ممکن است برای کسانی که جرات صحبت در مخالفت را در برابر شرکتهای داروئی عظیم داشته باشند، یعنی سیستم مراقبت بهداشتی متداول غالب، و سیستم نظارتی ایالات متحده که توسط شرکتهای عظیم چند ملیتی کنترل می شوند، واقعی باشد.
منابع رسانه های پیرو سنت و رسوم با لعنت کردن آنها تحت عنوان پزشکان مرده، به آنها نام طبیب « شارلاتان » می دهند. گزارشات رسانه های متعارف مرگ دکتر براداستریت را به دروغ و حقه بازی به تصویر می کشند. آنها به سرعت به هر کسی که سئوالی در مورد احتمال قتل و توطئه مربوط به قتل وی و فهرست رو به رشد قتل پزشکان می دهد، برچسب « پارانوئید » را به او می زنند.
دلیل روشنی برای نگرانی وجود دارد. ما در حال حاضر در زمانی زندگی می کنیم که صنعت داروسازی درست کنترل کل سیستم بهداشتی را به عهده دارد، درست همان طور که صنایع شیمیائی کنترل مصرف ذخیره غذائی را کاملاً مصادره کردند. چه مدت طول خواهد کشید تا که مخالفان پر سروصدا علیه سلطه شرکتهای مراقبت های بهداشتی به راحتی از ایالات متحده بیرون رانده شوند یا به راحتی تحت شرایط مرموز و خاصی برای ابد خفه شوند؟ (البته تصور این نویسنده رویایی بیش نیست، چون تا زمانی که این سرمایه داری گندیده و در حال اضمحلال پا بر جا ست، صحبت از بهبودی در مراقبتهای بهداشتی به طریقی که این نویسنده آرزو می کند هرگز امکان نخواهد داشت- مترجم) وقت آن رسیده تا پزشکان ملتفت بدیل خودشان را بیشتر در این مورد ابراز دارند، و از ترس و واهمه خفه نشوند. وقت آن رسیده که بیماران و پزشکان حقیقت را در مورد این که چگونه سیستم بهداشتی متعارف کنونی به مراتب بیشتر مردم را می کشد تا اینکه به آنها کمک کند.
روز نوینی برای سلامتی و شفا
برخی از مردم ممکن است تحت تأثیر ناگالس در واکسن قرار نگیرند. بهر حال، برای اکثریت، این ماده هر بار که واکسن زده می شود، سیستم ایمنی بدن را سرکوب می کند. (۱۷ ) بعضی از نوزادان و کودکان در نتیجه اختلالات طیف آوتیسم در بدن شان ایجاد می کنند و دیگر کودکان و بزرگسالان سرطان می گیرند.
این به چه معنی ست، اگر بدانید که واکسیناسیون اجباری در تمام کودکان باعث اختلال طیف آوتیسم و سرطان می شود و پیشگیری و درمان این مشکلات، متوقف کردن واکسن کودکان آسیب دیده، تجویز هفتگی مقدار دوای جی سی ام ای اف باشد تا زمانی که آنها دو باره بهبود یابند.
– GcMAF: Globulin component Macrophage Activating Factor۱
با فعالیتهای ایمن سازی وجی سی ام ای اف (مولکول خاص) پروتئین، عامل ماکروفاژ فعال یک شکل از قطعه ای از مواد ژنتیکی ترکیب ملکول گلوبولین فعالیتهای ضد ویروسی بالقوه است. پس از تزریق، عامل مکمل ماکروفاژ ملکولی، مولکول گلوبولین قادر به تحریک ماکروفاژها برای کشتن سلول های سرطانی می شوند، مهار توسعه عروق خونی جدید (آنژیوژنز) و تحریک سیستم ایمنی بدن خواهد شد. این موجب کاهش تکثیر سلولی تومور (غده) می شود. مولکول گلوبولینها هم قرار دارند، به فاکتور فعال کننده ماکروفاژ لنفوسیت – تیو بی شناخته شده است، به وسیله انزیم هایی که در غشای دی چنین به عنوان پروتئین متصل کننده و ویتامین که جزء گلوبولین است تبدیل می شود.
۲ – “group specific component macrophage activating factor”
۳ – “ Vitamin D binding protein macrophage activating factor.”
۴ – Nagalase that helps cancer cells hide from the immune system.
۵ – The endocannabinoid system (ECS) is a group of endogenous cannabinoid receptors located in the mammalian brain and throughout the central and peripheral nervous systems, consisting of neuromodulatory lipids and their receptors.
Notes
[۱] “Controversial autism researcher, Jeff Bradstreet, commits suicide after FDA raid in Buford, authorities say,” Joshua Sharpe, Gwinnet Daily Post, 7/26/2015. http://www.gwinnettdailypost.com/news/2015/jun/25/controversial-autism-researcher-jeff-bradstreet/
[۲] “GcMAF for the treatment of cancer, autism, inflammation, viral and bacterial disease,” David Noakes, Foundation for Alternative and Integrative Medicine, Retrieved 7/27/2015. http://www.faim.org/autism/gcmaf-treatment-cancer-autism-inflammation-viral-bacterial-disease.html [3] GcMAF. https://gcmaf.se/
[۴] Siniscalco D1, Bradstreet JJ, Cirillo A, Antonucci N.; “The in vitro GcMAF effects on endocannabinoid system transcriptionomics, receptor formation, and cell activity of autism-derived macrophages,” J Neuroinflammation. 2014 April, PMID: 24739187.
[۵] Thyer L1, Ward E, Smith R, Branca JJ, Morucci G, Gulisano M, Noakes D, Eslinger R, Pacini S.; “GC protein-derived macrophage-activating factor decreases α-N-acetylgalactosaminidase levels in advanced cancer patients,” Oncoimmunology. 2013 August 1, PMID: 24179708.
[۶] “Dr. Gonzalez – Individualized Nutritional Protocols – Enzyme Therapy,” Death Announcement on the website for his clinic. Retrieved 7/23/2015. http://www.dr-gonzalez.com/index.htm
[۷] Suzanne Somers testimony regarding the Death of Dr. Gonzalez, Retrieved 7/27/2015. https://www.facebook.com/suzannesomers/photos/a.10153072450038191.1073741829.55720163190/10153148183048191/?type=1 [8] “The CIA’s Secret Heart Attack Gun,” Military.com, Retrieved 7/27/2015. http://www.military.com/video/guns/pistols/cias-secret-heart-attack-gun/2555371072001/
[۹] “Chapter 9: Nagalase: Friend and Foe?” The GcMAF Book, Timothy J. Smith, MD. http://gcmaf.timsmithmd.com/book/chapter/52/
[۱۰] IBID.
[۱۱] IBID.
[۱۲] Explosive: The real reason Holistic Doctors are being killed and vanishing! https://www.youtube.com/watch?v=cALgIHETMDU
[۱۳] IBID.
[۱۴] “Anti-vaccine doctor behind ‘dangerous’ autism therapy found dead. Family cries foul,” Michael E. Miller, The Washington Post, June 29 2015, Retrieved 7/28/2015. http://www.washingtonpost.com/news/morning-mix/wp/2015/06/29/anti-vaccine-doctor-behind-dangerous-autism-therapy-found-dead-family-cries-foul/
[۱۵] “The Bradstreet Essence Protocal,” Dr. James Bradstreet, MD, Presentation from AutismOne Conference, Dated 5/22/2015. https://www.youtube.com/watch?v=6I2Wr9ihvV0
[۱۶] “۲ more MD’s (1 prominent holistic, & one of missing docs) found dead, bringing the total to 8,” Erin Elizabeth, Health Nut News, 7/23/2015. http://www.healthnutnews.com/2-more-mds-1-prominent-holistic-one-of-missing-docs-have-been-found-dead-bringing-the-total-to-8/
[۱۷] “Explosive: The real reason Holistic Doctors are being killed and vanishing!” https://www.youtube.com/watch?v=cALgIHETMDU
[۱۸] “Introduction: Routine Nagalase testing finds cancer early and GcMAF cures it” The GcMAF Book, Timothy J. Smith, MD. http://gcmaf.timsmithmd.com/book/chapter/43/ The original source of this article is Health Impact News Copyright © John P. Thomas, Health Impact News, 2018