جمعه, ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

اطلاعیه کارگران فولاد اهواز

نظام جمهوری اسلامی  نه تنها ضد مردمی است و با زندان وشکنجه پاسخ دادخواهی مردم را می دهد. بلکه کشور  بدست یک

مشت غارات گران دزد و بیمقدار ونادان اداره می شود در زیر به اطلاعیه کارگران گروه ملی فولاد اهواز

توجه کنید تا به عمق فاجعه در نظام حاکم بیشتر پی ببرید. فروماندگی نظام را نشان میدهد ودر عین حال نشان میدهد

با این دستگاه دروغ ونادان کار به هیچ جا نمی رسد .تنها یک راه موجود است  ایجاد کمیته های کارگری در کارخانه ها، بدست گرفتن اداره کارخانه ها و ایجاد جنبش وسیع عمومی برای راه پیروزمند کارگری .نجات ایران از این وضع تنها بدست کارگران وتوده های وسیع تهیدستان وزحمتکشان وستمدیگان است. این اطلاعیه افشا گرانه چنین پیام خود را به پایان می رساند:

برادران و خواهران گرامی برای بدست آوردن حق و حقوق اولیه خود همانند گذشته ی نه چندان دور  که اتحاد و اخوت خود را برهمگان ثابت کردید مهمترین فاکتور برای رسیدن به حق و حقوقتان اتحاد و همدلی  است.

==================================================================

با سلام و عرض ادب خدمت همه همکاران شریف

یک نادان با برنامه می تواند یک دانای بی برنامه را شکست دهد.

همه ما در تمام ایام زندگی خود چه در هنگام تحصیل و یا تشکیل زندگی مشترک و یا یاد گیری مهارت و حرفه ای، برای دستیابی به اهداف خود یک برنامه داشتیم و این برنامه و برنامه ریزی باعث دستیابی ما  به موفقیت  شده است. در علم مدیریت داشتن برنامه از سوی مدیران و رهبران کلید موفقیت آنان برای رسیدن به اهداف است . بی برنامه گی باعث در جا زدن و پسرفت  سازمان ها خواهد شد .

مدیرانی همچون غفوری، پهلوانی و مدیر پروازی و همیشه غایب ما آقای یوسفی همیشه با دروغ پردازی(مصاحبه او در مورخ 1398/8/20 در دفتر کانال تلگرامی  چیلان و وعده رسیدن تولید  به  50℅ در سال اول و در سال دوم 80%و حل مشکلات پرسنل) و  دادن وعده های تو خالی و پوچ (وعده ورود ماهانه ۸۰هزار تن  در جمع پرسنل )و همچنین نداشتن یک برنامه راهبردی و نقشه راه، عملا عدم داشتن برنامه را بر همگان ثابت کردند تا با کمک تیم بسیار ضعیف و غیر بومی  و همچنین مهره چینی افراد فاسد و خائنی همچون خطیبی، نادی زاده، مسلمی، شعبانی بر مشکلات شرکت افزودند .

عدم ورود مواد اولیه و عدم راه اندازی خطوط تولیدی با ظرفیت کامل و عدم بازسازی و نوسازی خطوط و  اختیار دادن محصولات ما به دلالهای فاسد و  کارمزدی کار کردن از سیاست ها و اندیشه های مافیای فولاد است که آقای یوسفی و معاون بیسواد و ناکارامد او افشین محمدی بازیگران این صحنه خطرناک و شوم هستند اما تير آنها به سنگ خواهد خورد .

حق و حقوق کارگران مانند: حق فنی، فوق العاده شغل ، بدی آب و هوا، ایجاد یک چارت ضد کارگری و حذف بسیاری از جایگاه ها، ثابت بودن پاداش برای کارگران و اضافه پاداش برای برخی مدیران، دادن اضافه کار پایین مخصوصا کارگاههای پشتیبانی و انبارها هنوز که هنوز داده نشده و با وجود  این سیستم فاسد و ضد کارگری پرداخت نخواهد شد .

در قضیه بحث بر انگیز  استخدام و تقلب رساندن از سوی دو ناظر و مشاهده شرکت کنندگان آزمون به این تقلب و عدم دادن امتیاز  15نمره  به   فرزندان پرسنل و سوزاندن برگه های امتحانی  بدلیل دست کاری  و استخدام فک و فامیل های برخی مدیران و  مخالفت آقای یوسفی  با استخدام فرزندان پرسنل با داشتن نمرات قبولی و چاپلوسی ایشان  به برخی مسئولین و همچنین استخدام های تازه  با عنوان فرزندان مدافعان حرم  که از مسئولین نظارتی و امنیتی می خواهیم با طراحان این دروغ که محمدی و یوسفی هستند برخورد کنند .

و کلام اخر :

برادران و خواهران گرامی برای بدست آوردن حق و حقوق اولیه خود همانند گذشته ی نه چندان دور  که اتحاد و اخوت خود را برهمگان ثابت کردید مهمترین فاکتور برای رسیدن به حق و حقوقتان اتحاد و همدلی  است.

در زمینه مالی ما را یاری دهید

سخنان اسماعیل بخشی در گردهمآئی کارگران هفت تپه

بخشی از برنامه مراسم یادبود رفیق علی صادقی (کاک ابراهیم) در هامبورگ