جمعه, ۰۳ اردیبهشت ۱۴۰۰

جهان پسا کووید، پروژه شیطانی مجمع جهانی اقتصاد:

 تحقیقاتی جهانی، 25 نوامبر 2020 – پیتر کوئنیگ

مجمع جهانی اقتصاد به تازگی (1 ) (اکتبر ۲۰۲۰ ) "کتاب سفید" ی را تحت عنوان "تنظیم جدید کار در جهان پسا کووید" انتشار داده است.
این سند ۳۱ صفحه ای به عنوان طرحی اجرایی و نو – توسط کلاوس شواِب، بنیانگزار و مدیر عامل (از زمان بنیاد مجمع جهانی اقتصاد در سال ۱۹۷۴ ) و همکار وی، تیری مالرت تهیه شده است. آنها طرح اجرایی نو خود 

را "کتاب سفید " می خوانند برای اینکه تاکید کنند کاملا نهایی نیست، پیش نویسی برای سنجش است . در واقع کتابی است در باره جلادی که کس نمی شناسدش چون ممکن است خیلی ها آنرا نخوانند بسیاری از مردم آنرا نخوانند – و هیچ اطلاعی از موجودیت آن نداشته باشند. اگر آنها مطلع می شدند که چه بلائی سرشان خواهد آمد،به اسلحه پناه می بردند و با این طرح نوین حکومت پنهان مقابله می کردند.

 کتاب سفید آینده وحشتناکی را برای ٪۸۰ زنده ماندگان وعده می دهد. کتاب 1984 جورج اورول، در مقایسه با آنچه مجمع جهانی اقتصاد برای بشریت در نظر گرفته است، مانند یک فانتزی خوش خیم و بی خطری جلوه می کند. طبق کتاب سفید تنها ده سال باقی است

اقدامات سودا گری برنامه ریزی شده در پاسخ به کووید -۱۹ را یک به یک در زیر برمی شماریم :

۱ – تسریع در فرآیندهای کار دیجیتالی، که غالب بر ٪۸۴ از کل فرآیندهای کار به عنوان کنفرانس دیجیتال یا مجازی/ ویدیویی می شود.

2 – حدود ٪۸۳ از مردم برنامه ریزی شده اند که از راه دور یا منزل کار می کنند – یعنی دیگر هیچ اثر متقابلی بین هم کاران وجود ندارد – فاصله مطلق اجتماعی، جدائی انسانیت از تماس انسانی.

3 – حدود ٪۵۰ ازبرنامه ها خود کارمی شوند – به عبارت دیگر، دخالت انسان حتی هنگام کار از راه دور به شدت کاهش می یابد.

4 – سرعت بخشیدن به دیجیتال سازی مهارت های بالا تا ٪۴۲ به عبارت دیگر، هیچ تماس انسانی وجود ندارد –

5 - تسریع در اجرای برنامه های آموزش مهارت های بالا/ از نو آموزش دادن - ٪۳۵ از مهارتها ی طرح ریزی شده که از نو مجهز به ابزار می شوند – یعنی مهارتهای موجود منسوخ اعلام می شود.

6 – تسریع در تغییر شکل سازمانی مداوم (به عنوان مثال تغییر ساختاری) - ٪۳۴ از تنظیمات سازمانی فعلی برنامه ریزی شده است تا "بازسازی شوند" ودرنتیجه ساختارهای سازمانی موجود منسوخ اعلام می شوند

7 – کارگران دایمی نیستند و برنامه هست تا ٪۳۰ از نیروی کار را بدین شیوه استخدام کنند. هدف پایین نگهداشتن سطح در آمدهای کارگران است. به احتمال قوی دستمزدی که به سختی امکان یک زندگی شرافتمندانه را تامین می کند.

8 – بطور موقت نیروی کار کاهش پیدا می کند – پیش بینی می شود این میزان ٪۲۸ از جمعیت را تحت تأثیر قرار می دهد. این یک شکل از بیکار سازی اضافی پنهانی ست، زیرا این بیکار سازی "بطور موقت" هرگز به تمام وقت باز نخواهد گشت.

9 – کاهش دائمی نیروی کار - ٪۱۳ نیروی کار بطور دائمی کاهش داده می شود.

10 – افزایش نیروی کار - ٪۵ – البته نه دایمی بلکه موقتی -

11 – اقدامات خاصی انجام می شود که تقریبا ٪۴ از نیروی کار دست نخورده باقی بماند..

12 – افزایش دائمی نیروی کار – تنها ٪۱ به عنوان "افزایش نیروی کار دائمی" پیش بینی شده است. این اینقدر مسخره به نظر می رسد که از آن شوخی تلقی می شود.

 چنینند برنامه نوسازی پیشنهادی این سازمان که تا زندگی شخصی کارگران نفوذ خواهد کرد. برای مثال طرحی اعتباری دارد که تمام بدهی های شخصی را می بخشد اما کلیه دارایی های شخصی را گروگان می گیرد.

هم چنین تصور نکنید که می توانید با این سیستم مخالف باشید، زیرا واکسن کوید تمام وجود شما را تسخیر کرده است

لطفاً این را یک تئوری توطئه در نظر نگیرید، بلکه موضوع را جدی تلقی کنید چون در "کتاب سفید " مجمع جهانی اقتصاد آمده است که وابسته به پنتاگون می باشد. پنتاگون از سالها پیش این فنآوری ها را توسعه داده است. اجرای آن تنها یک مسئله زمان است. و اگر ما مردم دست به اعتراضات گسترده و سراسری نزنیم، این پروژه ارتجاعی زودتر انجام خواهد شد. هر چه بیشر حتی با عمل کرد مان علیه این پروژه منتظر بمانیم، بیشتر در خواب فرو میرویم و به این فاجعه انسانی مطلق خواهیم پیوست.

روابط اجتماعی و انسانی رو به نابودیست و کل بشریت در حال زیر کنترل برادر بزرگ رفتن است

هیچ راهی به غیر از عصیان کردن نیست، - اگر نجنبیم، آنها ما را به بازی خواهند گرفت – و یک کنترل دیجیتالی مطلق بر بشریت حاکم خواهد شد – که توسط نخبگان جانورصفت در قدرت پیاده خواهد شد.

- ما به این کنترل دیجیتال دسترسی نداریم، زیرا فعلا از آن سر در نیاورده ایم، این نخبگان تصور می کنند که ما به تدریج با آن رشد خواهیم کرد، به نظر آنها کسانیکه ممکن است باقی بمانند، انتظار میرود که طی یک نسل، شرایط به حالت نرمال جدید تبدیل شود.

بیل گیتس، را کفلرها و کیسینجر و شرکاء هرگز چیزی از نظر قاطع خود در این مورد مخفی نکرده اند که جهان بیش از حد جمعیت دارد و این ازدیاد جمعیت به معنای واقعی از نظر آنها باید کاهش یابد. ما در اینجا با علم اصلاح نژاد انسان از نظر این نخبگان مواجه هستیم.

برنامه های واکسیناسیون بیل گیتس با پشتیبانی همه جانبه سازمان بهداشت جهانی به نظر آنها یک روش عالی برای کاهش جمعیت جهان می باشد. رسوایی چنین برنامه های واکسیناسیون فاجعه آمیز که منجر به مرگ کودکان در هند (دهه ۱۹۹۰ )، کنیا (۲۰۱۴ و پس از آن) و سایر مناطق جهان ثبت شده است.

این چالشی ست که باید موفق شویم – اما این راهی ست طولانی.

اطلاعات بغایت نادرست رسانه های اصلی، بدون داشتن بودجه قابل توجه ای به منظور مقابله با تبلیغات عوام فریب آنها، و به عنوان شهروندانی که توسط این رسانه ها تقسیم شدند و به جان یکدیگر افتادند برای ما بی رحمانه و قدرتمند می باشد و باید با شورشهای میلیونی در مقابل این نیروی کوچک، اما ارتجاعی و ضد بشری ایستادگی کرد. ماسک اجباری و فاصله اجتماعی – هم اکنون دشمنانی در میان ما ایجاد کرده که قبلا همکاران، دوستان، خویشاوندان و حتی اعضای خانواده ها می باشند.

پیتر کونیگ اقتصاددان و تحلیلگر ژئوپلیتیک است. وی همچنین یک متخصص منابع آب و محیط زیست است. وی بیش از 30 سال با بانک جهانی و سازمان بهداشت جهانی در سراسر جهان در زمینه های محیط زیست و آب کار کرد. وی در دانشگاه های ایالات متحده،  اروپا و آمریکای جنوبی سخنرانی می کند. او بطور منظم برای مجلات آنلاین می نویسد، مانند چشم انداز جدید شرقی و موارد دیگر. او معلف "انفجار از داخل"یک هیجان اقتصادی در مورد جنگ، تخریب محیط زیست و طمع شرکتها – داستانهایی مبتنی بر حقایق و با ۳۰ سال تجربه در بانک جهانی در سراسر جهان می باشد. او هم چنین یکی از نویسندگان کتاب نظم و انقلاب جهانی ست! هم چنین مقالاتی از او در مورد مقاومت و نافرمانی مدنی را می توان نام برد.

1 – World Economic Forum

2 – Artificial intelligent

3 – DARPA (Defense Advanced Research Projects Agency)

در زمینه مالی ما را یاری دهید

سخنان اسماعیل بخشی در گردهمآئی کارگران هفت تپه

بخشی از برنامه مراسم یادبود رفیق علی صادقی (کاک ابراهیم) در هامبورگ